Vaše ohlasy

emaily a dopisy

Z Vašich emailů:

7.12.2018

Přeji krásný den! Chtěla bych touto cestou poslat veliké poděkování na oddělení jednodenní péče . To, jak tam s Vámi sestřičky zacházejí, jak se o Vás starají, to nevíte jestli jste v ráji. Neskutečně milý přístup. Pozitivně naladěné a usmívající. Personál na operačním sále také. Nejsem v nemocnici jako doma, takže nevím jak to zběžně chodí, ale velice mile mě překvapilo to, jak si s vámi každý podá ruku, představí se. Podstoupila jsem artroskopii, kterou mi dělal MUDr. Avenaruis. Moc sympatický a milý doktor, který mi po operaci vše vysvětlil. Odcházela jsem z nemocnice s pocitem, že ani nevím jestli se mi chce domu :-).

Přeji Vám hodně pracovních úspěchů a mnoho a mnoho tak spokojených pacientů jakým jsem byla já.

S pozdravem Andy D. 


14.8.2018

Dobrý den,ráda bych poděkovala MUDr. R. Mudrovi za péči a přístup při kolonoskopii. Musím říci, že po zkušenostech které mám,  takové vlídné chování jsem ještě nezažila. Také moc příjemné vystupování sestřičky bylo moc hezké. Prostředí samozřejmě bylo také pěkné a čisté. A klidný přístup bez spěchu. Pan doktor vše vysvětlil. Cítila jsem se mnohem lépe. Ještě jednou moc děkuji. Ivana N.


3.7.2018

krásný den. chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce a sestrám na gastroskopii. Vzhledem k tomu, že jsem panický člověk, který nedokáže své stavy ovládat, tak jsem se jim tam sesypala jak domeček z karet. jejich podpora, chování a celkový přístup mi i přes ten hrozný strach a slzy MOC pomohl. milé, ohleduplné, stále se mnou mluvily a uklidňovaly. a díky nim jsem vyšetření podstoupila bez utlumující injekce. takže opravdu mnohokrát děkuji a více takových jako jsou ony.
Veronika G.


25.7.2017

Přeji hezký den, ráda bych poděkovala nemocnici v Brandýse nad Labem, zejména rehabilitačnímu oddělení, za příkladnou péči, které se dostalo mému bratrovi. Neuvádím jméno, protože by si to nepřál. Již poprvé, když byl pečlivě celý vyšetřen zkušenou vedoucí lékařkou za asistence ochotné sestřičky v rehabilitační ambulanci.Dále potom i na elektroléčbě, která mu velice pomohla. Ještě jednou díky a přeji i nadále takový zájem o pacienty, jako je na rehabilitačním oddělení této nemocnice. Děkuji a přeji hodně spokojenosti i s námi - pacienty.    Alena J., Praha


3.4.2017

Vážený pane řediteli, velice ráda bych touto cestou poděkovala vsem sestram a lekarum na oddeleni jednodenní chirurgie kde jsem podstoupila 30.3 operaci břicha .Tak úžasné jednání  sester chirurgu a anesteziologa  a take všech na sale které jsem stihla zaznamenat je naprosto fantastické, vsichni se chovali profesionalne ale také hlavne lidsky a přátelsky. Bylo mi velkou cti navstivit vaší úžasnou nemocnici a vsem ze srdce dekuji. KH


28.3.2017

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vašemu personálu, se kterým jsem přišel do kontaktu během operace kolene dne 24.3.2017, po které jsem Vaši nemocnici opouštěl následující den. Poděkování patří všem počínaje příjmem na chirurgii, tak sympatickému týmu na sále. Hlavní poděkování patří sestřičkám na lůžkovém oddělení, které se o mne staraly s péčí, kterou jsem v nemocnici ani neočekával. Sympatické, příjemné, profesionální, více není co dodat. Pokud Vás mohu požádat, vyřiďte všem výše uvedeným mou zprávu. Ještě jednou děkuji, s pozdravem

Jiří F.25.3.2015

Vážený pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální výkon a péči teamu z chirurgického oddělení.

Jako bývalá učitelka dávám 1*.

S pozdravem
N.Pehalová
Český Brod


17.3.2015

Vážení, 

jménem paní Marie Rychové (mé matky), Vám zasílám tento dopis, kterým chce ocenit péči, které se jí dostalo ve vaší nemocnici. 

Paní Rychová byla v letošním roce již dvakrát krátkodobě hospitalizována na interním oddělení vaší nemocnice. I tento krátký pobyt v nemocnici ji vždy velmi pomohl a domů se vracela v mnohem lepší kondici. Vedle zlepšení zdravotního stavu velmi oceňuje přístup veškerého zdravotnického i obslužného personálu. Počínaje záchrannou službou, která ji v obou případech do nemocnice přivezla, přes tým lékařů interního oddělení vedený panem primářem Mudr. Němcem, kolektiv sester, sanitářek a pomocného personálu. Ve většině případů se setkala s plně profesionálním přístupem, ochotou a lidským pochopením. 

Pozitivně rovněž hodnotila běžný úklid a stravu, která byla dle jejího názoru dostatečná a chutná. Alespoň touto cestou chce tedy vyjádřit celému vašemu kolektivu poděkování a zároveň podporu do vaší budoucí činnosti, která je pro město Brandýs n. L. a široké okolí velmi důležitá.  

S úctou 

Jiří Rych
Stará BoleslavPoděkování

Úvaly 22. února 2015

Před několika dny se můj zdravotní stav rapidně během jednoho dne natolik zhoršoval, že manželka raději přivolala rychlou záchrannou pomoc a já se tak ocitl v péči ambulance interního oddělení.

Posádka sanitky byla pro mne milým překvapením, rychlé změření základních funkcí organizmu, šetrné přemístění do sanitky,  péče o mne  během převozu  a předání k dalšímu postupu na příjmové ambulanci interny nemocnice bylo perfektní. Velmi vysoko hodnotím nejen profesionalitou celé posádky, ale i přístup k pacientovi. Jména osádky bohužel neznám, bylo to 18.2.2015  po 16. hodině.

Na příjmové ambulanci se mne nejprve ujala sestra H., s ochotou a hezkým přístupem provedla všechny potřebné  úkony (teplota, TK, EKG, RTG  apod.). Následně mne paní MUDr. D. důkladně vyšetřila. Za celou dobu na příjmové ambulanci jak lékařka, tak zdravotní sestra byly ke mně velmi pozorné a milé.

Dnes už nejhorší potíže ustoupily, a tak mi dovolte, abych i touto cestou poděkoval managementu Nemocnice v Brandýse nad Labem, že vytváří vstřícné prostředí pro pacienty, zejména když jsou v určitém stresu z náhlého a neobvyklého zhoršení zdravotního stavu.

Ještě jedou děkuji.

Milan Štafl


15.4.2012

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování lékařům, sestrám a zdravotnickému personálu za péči o mou maminku paní Květu Š., která v nemocnici na lůžku strávila 19 dní - nejprve na chirurgickém a pak MOJIP oddělení. Příkladná péče mi vrátila maminku znovu do života po nelehkých komplikacích, včasný a erudovaný přístup včetně vyšetřovacích metod a monitoringu byl poskytnut v plném rozsahu.

Jsem ráda, že nemocnice dále funguje i přes nelehké období a zprávy , které o ni slýcháme a přeji všem, aby vydrželi a byla tak zajištěna péče o pacienty z tohoto regionu.

S díky Šárka M. s rodinou