Vaše ohlasy

emaily a dopisy

Z Vašich emailů:

25.3.2015

Vážený pane řediteli,

ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální výkon a péči teamu z chirurgického oddělení.

Jako bývalá učitelka dávám 1*.

S pozdravem
N.Pehalová
Český Brod


17.3.2015

Vážení, 

jménem paní Marie Rychové (mé matky), Vám zasílám tento dopis, kterým chce ocenit péči, které se jí dostalo ve vaší nemocnici. 

Paní Rychová byla v letošním roce již dvakrát krátkodobě hospitalizována na interním oddělení vaší nemocnice. I tento krátký pobyt v nemocnici ji vždy velmi pomohl a domů se vracela v mnohem lepší kondici. Vedle zlepšení zdravotního stavu velmi oceňuje přístup veškerého zdravotnického i obslužného personálu. Počínaje záchrannou službou, která ji v obou případech do nemocnice přivezla, přes tým lékařů interního oddělení vedený panem primářem Mudr. Němcem, kolektiv sester, sanitářek a pomocného personálu. Ve většině případů se setkala s plně profesionálním přístupem, ochotou a lidským pochopením. 

Pozitivně rovněž hodnotila běžný úklid a stravu, která byla dle jejího názoru dostatečná a chutná. Alespoň touto cestou chce tedy vyjádřit celému vašemu kolektivu poděkování a zároveň podporu do vaší budoucí činnosti, která je pro město Brandýs n. L. a široké okolí velmi důležitá.  

S úctou 

Jiří Rych
Stará BoleslavPoděkování

Úvaly 22. února 2015

Před několika dny se můj zdravotní stav rapidně během jednoho dne natolik zhoršoval, že manželka raději přivolala rychlou záchrannou pomoc a já se tak ocitl v péči ambulance interního oddělení.

Posádka sanitky byla pro mne milým překvapením, rychlé změření základních funkcí organizmu, šetrné přemístění do sanitky,  péče o mne  během převozu  a předání k dalšímu postupu na příjmové ambulanci interny nemocnice bylo perfektní. Velmi vysoko hodnotím nejen profesionalitou celé posádky, ale i přístup k pacientovi. Jména osádky bohužel neznám, bylo to 18.2.2015  po 16. hodině.

Na příjmové ambulanci se mne nejprve ujala sestra H., s ochotou a hezkým přístupem provedla všechny potřebné  úkony (teplota, TK, EKG, RTG  apod.). Následně mne paní MUDr. D. důkladně vyšetřila. Za celou dobu na příjmové ambulanci jak lékařka, tak zdravotní sestra byly ke mně velmi pozorné a milé.

Dnes už nejhorší potíže ustoupily, a tak mi dovolte, abych i touto cestou poděkoval managementu Nemocnice v Brandýse nad Labem, že vytváří vstřícné prostředí pro pacienty, zejména když jsou v určitém stresu z náhlého a neobvyklého zhoršení zdravotního stavu.

Ještě jedou děkuji.

Milan Štafl


15.4.2012

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování lékařům, sestrám a zdravotnickému personálu za péči o mou maminku paní Květu Š., která v nemocnici na lůžku strávila 19 dní - nejprve na chirurgickém a pak MOJIP oddělení. Příkladná péče mi vrátila maminku znovu do života po nelehkých komplikacích, včasný a erudovaný přístup včetně vyšetřovacích metod a monitoringu byl poskytnut v plném rozsahu.

Jsem ráda, že nemocnice dále funguje i přes nelehké období a zprávy , které o ni slýcháme a přeji všem, aby vydrželi a byla tak zajištěna péče o pacienty z tohoto regionu.

S díky Šárka M. s rodinou